Haus MONT, s. r. o. +421 908 196 512

byvajlahko.sk

Nízkoenergetické domy 

Náš nízkoenergetický dom pozostáva zo základovej dosky, muriva Ytong, strešnej krytiny Mediteran, okná 5-komorové Hesta, zateplený 15cm polystyrénom, z vnútra dokončený omietkami, podlahami, kúpeľňa so základnou sanitou, wc, vypínačmi na stenách,  zárubne a drevené dvere v každej izbe, vymaľovaný vonkajšou omietkou pripravený k okamžitému bývaniu. Vykurovanie je elektrické priamo vyhrevné, akumulačné alebo poloakumulačné. 
K domu sa odovzdáva kompletná revízia elektriny a kominového systému - Schiedel.
 
Výstavba trvanlivého nízkonákladového domu trvá cca 120 dní, podľa počasia. Výstavbu zabezpečujeme po celej Slovenskej republike.
 
Našou hlavnou prioritou je, že všetko riešime osobne, dohodneme si obhliadku a náš stavbyvedúci vám ukáže dom vo výstavbe alebo pred odovzdaním a poradí či odpovie na komplet všetky vaše aj technicke otázky. Našou zásadou je, že ľudí oboznámime a upozorníme na všetky detaily pred tým ako začneme stavať, ceny sú vopred stanovené a nenavýšujú sa. Všetko je o vzájomnej komunikácii, želaní a dohode. Zálohy vopred neberieme a platby sú stále po jednotlivých stavebných úkonoch, ktoré su vám vopred pred výstavbou známe.​​​​
 

Domy sú ultra nízkoenergetické, stabilné, trvanlivé a nízkonakladové.

Postavte si svoj sen novostavby bez starostí....

Stavby realizujeme v rámci celého Slovenska.

 

Prečo si na stavbu svojho domu vybrať práve nás?